| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| سنسور شتاب | دو عدد |
| رنگ | آبی |
| نوع | میز ویبره |
| قدرت | 750 وات |
| سیستم کنترل | کنترل دیجیتال |
|---|---|
| سیستم خنک کننده | خنک کننده هوا |
| بعد، ابعاد، اندازه | 500 میلی متر × 500 میلی متر × 500 میلی متر |
| محدوده فرکانس | 10 هرتز - 2000 هرتز |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 2000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| مواد میز | آلیاژ آلومینیوم |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| تست های ارتعاشی | سینوسی و تصادفی |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| نیروی سینوسی دارای رتبه | 20000n |
| نیروی تصادفی رتبه بندی شده | 20000n |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| زور | 10000N |
|---|---|
| دامنه فرکانس | 5 هرتز تا 3000 هرتز |
| جابجایی ضربه | 51 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |