| نیروی ارتعاش | 3000 نیوتن |
|---|---|
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| محدوده فرکانس | 3-3500 هرتز |
| جابجایی | 40 میلی متر |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| نیروی سینوسی | 40000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 500 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| زور | 2000N |
|---|---|
| جهت ویبراتون | ارتعاش افقی عمودی |
| درخواست | قطعات اتومبیل |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| برنامه | آزمایشگاه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| زور | 40 کیلوگرم |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 500 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 40000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |
| رتبه بندی تصادفی | 10000N |
|---|---|
| شتاب امتیازی | 1000 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| جدول ارتعاش | W800*D800mm |
| سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
| وزن | سفارشی |
|---|---|
| محدوده فرکانس تست | 0.1-3000 هرتز |
| تحلیل داده ها | زمان، فرکانس، مدال |
| ابعاد | سفارشی |
| سیستم ایمنی | توقف اضطراری، حفاظت از اضافه بار |