| ظرفیت بار | 50 کیلوگرم |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 20 هرتز تا 2000 هرتز |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| وزن | 200 کیلو گرم |
| مدل | لرزشگیر فرکانس بالا |
| زور | 10000N |
|---|---|
| دامنه فرکانس | 5 هرتز تا 3000 هرتز |
| جابجایی ضربه | 51 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| کاربرد | ماتریلا، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانگی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| صنایع قابل اجرا | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| کاربرد | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| برنامه | قطعات الکتریکی |
| زور | 10000N |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| حداکثر سرعت | 1.8m/s |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| درخواست | بسته بندی |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| استاندارد تست | ista 2a 3a |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| نیروی سینوسی دارای رتبه | 20000n |
| نیروی تصادفی رتبه بندی شده | 20000n |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | 3KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| درخواست | نظارت کنید |
| استاندارد تست | MIL STD 810F |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| حداکثر اندازه آرمیچر | 450 میلی متر |
|---|---|
| استاندارد تست | MIL-STD-810، RTCA DO-160 |
| حداکثر اندازه جدول | 1500*1500 میلی متر |
| عملکرد | سینوسی، تصادفی، شوک |
| مدل | سری ES |