| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | W1500xH1000 xD1000 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 500 کیلوگرم |
| محدوده دما | 105 ~ 143c |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 70٪ ~ 98٪ RH |
| فشار | فشار محیط ~3kg/cm2 |
| قفسه های نمونه | 2 عدد |
| منبع تغذیه | AC220V، 1 فاز 3 خط |
| ابعاد داخلی | W600*H500*D500mm |
|---|---|
| حجم | 150 لیتر |
| محدوده دما | -40 تا 150 درجه سانتیگراد |
| تایپ کنید | 2 زون یا 3 زون |
| زمان بازیابی دما | در عرض 5 دقیقه |
| ابعاد داخلی | سفارشی |
|---|---|
| محدوده دما | -70 ~ 150 ℃ |
| محدوده رطوبت | 20~98% R.H. |
| پورت ارتباطی | LAN، USB |
| سوراخ تست | Dia. دیا 50mm 50 میلی متر |
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| نرخ تغییر دما | اختیاری |
| محدوده فرکانس | 5 تا 2000 هرتز |
| قدرت | 15 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| حجم | 8000 لیتر |
| محدوده دما | -70 تا 200 درجه سانتیگراد |
| دقت | 0.01 |
|---|---|
| قدرت | 25 کیلو وات |
| کلاس حفاظت | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| مبردها | R404A یا معادل آن |
| منبع تغذیه | AC 220v / AC380 |
|---|---|
| فشار ساقه | 0.0kg/cm~2.0 kg/cm (+101.3Kpa) |
| محدوده دما | 100ºC~135ºC |
| فشار نسبی | نمایش مقادیر روی گیج فشار |
| فشار مطلق | 100 Kpa + مقادیر نمایش داده می شود |
| قدرت | 20 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ | 380 V |
| کلاس حفاظت | IP55 |
| سرعت گرمایشی | 3 درجه سانتیگراد در دقیقه |
| سرعت خنک کننده | 1 C/min |
| محدوده دما | -70 درجه سانتیگراد تا 150 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| ابعاد داخلی | W1000*H1000*D800mm |
| حجم | 800 لیتر |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |