| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نام | میز لرزشگیر |
|---|---|
| استاندارد تست | Mil-std-810، IEC60068-2-64، RTCA DO-160، IEC 61373 |
| نوع | میز ویبره |
| مواد | فولاد |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 80 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا x,y,z |
| نیروی سینوسی | 2000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| سیستم کنترل | کامپیوتر |
|---|---|
| سنسور شتاب | دو عدد |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| اندازه جدول | سفارشی |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| نام محصول | سیستم تست ارتعاش |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| عملکرد | سینوسی، تصادفی، شوک |
|---|---|
| حداکثر شتاب آرمیچر | 100 گرم |
| حداکثر بار | 300 کیلوگرم |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| استاندارد تست | MIL-STD-810، RTCA DO-160 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| مارک | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |