| نیروی سینوسی | 40000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 500 کیلوگرم |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| بار | 270 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
|---|---|
| درخواست | باتری |
| استاندارد تست | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| آزمون | شوکه شدن |
| نیروی لرزش | 30kN |
|---|---|
| کاربرد | باتری |
| تست استاندارد | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| تست | شوکه شدن |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3000Hz |
| بار | 270 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 30 کیلو |
|---|---|
| برنامه | باتری |
| معیار آزمون | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| تست کنید | شوک زدن |