| نیروی ارتعاش | 10KN |
|---|---|
| کنترل کننده | ونزو |
| فرکانس | 5-3000 هرتز |
| شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| استاندارد تست | UN38.3، IEC62133، JIS D 1601، MIL-STD-810G |
|---|---|
| برنامه | ماژول های باتری لیتیوم یونی |
| قدرت | الکترونیکی |
| جهت ارتعاش | سه محور X,Y,Z |
| لرزش | 3 محور |
| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| موج ارتعاشی | سینوسی |
|---|---|
| درخواست | بسته بندی |
| شتاب | 100 گرم |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| کنترل کننده | ونزو |
| موج ارتعاشی | سینوسی، تصادفی، شوک |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور X، Y، Z |
| شتاب | ۱ درصد |
| ورودی | 1 کانال |
| درخواست | صنعت خودرو |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| استاندارد را برآورده کند | ISTA |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |