| استاندارد را برآورده کند | JIS-D1601-1995 |
|---|---|
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| درخواست | قطعات خودرو |
| لرزش | 3 محور |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 180 کیلوگرم |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی ارتعاش | 10 کیلو |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| اندازه سیم پیچ در حال حرکت | dia. دیا 240mm 240 میلی متر |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| قدرت | الکترونیکی |
| استاندارد تست | IEC 68-2-6 |
| لرزش | عمودی و افقی |
| اندازه جدول | سفارشی |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی سینوسی | 40000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 500 کیلوگرم |