| زور | 10000N |
|---|---|
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | لرزش رایگان سه جهت |
| سنسور شتاب | 1 کامپیوتر |
| کانال ورودی | 1 کانال |
| تایپ کنید | دستگاه تست ضربه |
|---|---|
| دقت | 0.1 |
| قدرت | 10 کیلووات |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| زور | 60000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 600 کیلوگرم |
| نیروی شوک | 1200 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | تست ارتعاش افقی عمودی |
| استاندارد | استاندارد ISTA |
| برنامه | بسته بندی |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| نیروی تصادفی | 3000kg.f |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| روش کنترل | کنترل آمپلی فایر دیجیتال |
| درخواست | LED، قطعات خودکار، باتری |
| اندازه میز ویبره | قابل سفارشی سازی است |
| نیروی شوک | 12000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | تست ارتعاش افقی عمودی |
| استاندارد | UN 38.3 IEC 62133 |
| درخواست | باتری |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| نیروی سینو | 30000N |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 75 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 500 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 30000n |
|---|---|
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| برنامه | قطعات خودرو |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه جدول | 1000*1000mm |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| منبع تغذیه | AC380V |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |