| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| منبع تغذیه | AC380V |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| منبع تغذیه | AC380V |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| نیروی ارتعاش | 30 کیلو |
|---|---|
| برنامه | باتری |
| معیار آزمون | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| تست کنید | شوک زدن |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| موج ارتعاش | سینوسی |
|---|---|
| برنامه | بسته |
| شتاب | 100 گرم |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| کنترل کننده | ونزو |
| نیروی سینو | 40000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 500 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| معیار آزمون | استاندارد ISTA ASTM |
| سرعت | 1.6m/s |
| زور | 30000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 80 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |