| قدرت | الکترونیکی |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
| نوع | نوع فرکانس بالا |
| لرزش | 3 محور |
| سکو | 600*600 میلی متر |
| Application | materila, automobile parts, packing, house hold products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Warranty | 1 year |
| Applicable industries | Military industry, civil, electronic appliances, automotive, spare parts, electronics, aviation |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 3000 نیوتن |
|---|---|
| درخواست | باتری |
| استاندارد | استاندارد UN38.3 |
| نوع | الکترومغناطیسی |
| جهت ارتعاش | سه محور X,Y,Z |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| زور | 50000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 2700 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
|---|---|
| نیروی تکان دهنده | 1000 کیلوگرم (10000 نیوتن) |
| حداکثر بار | 270 کیلوگرم |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| درخواست | دفاع، هوافضا، قطعات خودرو، برد PCB، الکترونیک |