| نیروی تصادفی | 3000kg.f |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| روش کنترل | کنترل آمپلی فایر دیجیتال |
| درخواست | LED، قطعات خودکار، باتری |
| اندازه میز ویبره | قابل سفارشی سازی است |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3000Hz |
| بار | 270 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| بار | 270 کیلوگرم |
| زور | 6000N |
|---|---|
| شتاب | 100 گرم |
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| روش عملیات | تقویت کننده |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| قدرت | الکترونیکی |
| استاندارد تست | IEC 68-2-6 |
| لرزش | عمودی و افقی |
| اندازه جدول | سفارشی |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |