| نیروی سینوسی | 40000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 500 کیلوگرم |
| نیروی سینو | 40000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 500 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 80 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا x,y,z |
| حداکثر سرعت | 2.5 M/s |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| ابعاد | 1000 میلی متر X 1000 میلی متر X 1000 میلی متر |
| سطح نویز | کمتر از 70 دسی بل |
| حداکثر جابجایی | 2.5 میلی متر |
| ظرفیت بار | 50 کیلوگرم |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 20 هرتز تا 2000 هرتز |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| وزن | 200 کیلو گرم |
| مدل | لرزشگیر فرکانس بالا |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2800 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2800 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| درخواست | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| زور | 20000n |
|---|---|
| دامنه فرکانس | 3 هرتز تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| مستقیما | x، y، z |
| شتاب | 100 گرم |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8 m/s |
| displacement | 65mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 600kg |