| نیروی سینوسی | 40000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 500 کیلوگرم |
| Max. حداکثر Speed سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
|---|---|
| کویل متحرک | 3.5 ~ 90 کیلوگرم |
| جهت ارتعاش | محور X ، Y ، Z |
| کاربرد | LED ، باتری ، قطعات خودرو |
| قدرت | AC380V ، 3 فاز 5 خط (یا سفارشی) |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3000Hz |
| بار | 270 کیلوگرم |