| نیروی ارتعاش | 20 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش افقی |
| درخواست | خودرو |
| استفاده | تست ارتعاش فرکانس بالا |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |
| فرکانس | 5 هرتز ~ 3500 هرتز |
|---|---|
| استفاده | شبیه سازی تست ارتعاش |
| جهت ارتعاش | x y z |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| نیروی سینو | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3-3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| گسترش دهنده عمودی | 500 * 500 میلی متر |
| میز لغزش افقی | 500 * 500 میلی متر |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3000Hz |
| بار | 270 کیلوگرم |
| زور | 50000n |
|---|---|
| سرعت | 2.0m/s |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| فرکانس | 1 ~ 3500 هرتز |
| بار | 750 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 50000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| فرکانس | 1 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 750 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |