| معیار آزمون | استاندارد EN 60068-2-6 |
|---|---|
| کاربرد | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| قدرت | AC380V |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8 m/s |
| displacement | 65mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 600kg |
| موج ارتعاشی | سینوسی، تصادفی، شوک |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور X، Y، Z |
| شتاب | ۱ درصد |
| ورودی | 1 کانال |
| درخواست | صنعت خودرو |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 2800 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| نیروی شوک | 12000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| استاندارد | UN 38.3 IEC 62133 |
| درخواست | باتری |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| نیروی سینوسی | 40000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 75 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2800 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 60000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 800 کیلوگرم |