| استاندارد | MIL، IEC، ASTM |
|---|---|
| برنامه | گوشی های هوشمند، تلفن همراه، قطعات |
| استفاده | تست ارتعاش |
| فرکانس | 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3000Hz |
| بار | 270 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| برنامه | آزمایشگاه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| استاندارد تست | استاندارد iec 60068 |
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| استاندارد را برآورده کند | ISTA |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قدرت | سیم 380V 3 فاز 5 |
| محدوده فرکانس (هرتز) | 3 ~ 3500 |
| سرعت امتیاز (متر بر ثانیه) | 1.8 1.2 1.2 |
| محدوده دما | -70C تا 150C |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |