| نیروی ارتعاش | 3000 نیوتن |
|---|---|
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| محدوده فرکانس | 3-3500 هرتز |
| جابجایی | 40 میلی متر |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 10 کیلو |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| اندازه سیم پیچ در حال حرکت | dia. دیا 240mm 240 میلی متر |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 250 کیلوگرم |