| زور | 60000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 2700 هرتز |
| کاربرد | مواد ، قطعات خودرو ، بسته بندی ، محصولات نگهدارنده خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | پشتیبانی فنی ویدئویی ، پشتیبانی آنلاین ، مهندسین در دسترس برای سرویس ماشین آلات در خارج از کشور ، خد |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| صنایع کاربردی | صنایع نظامی ، تجهیزات الکترونیکی ، خودرو ، قطعات یدکی ، لوازم الکترونیکی ، هوانوردی |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| محدوده فرکانس | 3-3000 هرتز |
|---|---|
| سرعت نامی | 1.8 متر بر ثانیه |
| گارانتی | 1 سال |
| حداکثر بارگذاری | 70 کیلوگرم |
| تایپ کنید | XYZ |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | 10KN |
|---|---|
| کنترل کننده | ونزو |
| فرکانس | 5-3000 هرتز |
| شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
|---|---|
| درخواست | باتری |
| استاندارد تست | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| آزمون | شوکه شدن |
| نیروی لرزش | 30kN |
|---|---|
| کاربرد | باتری |
| تست استاندارد | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| تست | شوکه شدن |
| نیروی ارتعاش | 30 کیلو |
|---|---|
| برنامه | باتری |
| معیار آزمون | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| تست کنید | شوک زدن |