| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی و عمودی |
| حداکثر جابجایی | 51 میلی متر |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2800 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | محور XYZ |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 50000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 2700 هرتز |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| استاندارد تست | استاندارد iec 60068 |
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| فرکانس | 5 هرتز ~ 3500 هرتز |
|---|---|
| استفاده | شبیه سازی تست ارتعاش |
| جهت ارتعاش | x y z |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 40 کیلوگرم |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 500 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |