| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | XYZ سه محور |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 180 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| اندازه جدول | سفارشی |
| استاندارد | ISO 16750 |
| درخواست | بسته باتری خودروی برقی |
| آزمون | سینوسی و تصادفی |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| نیروی تصادفی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| ابعاد | 730*550*650mm L*W*H |
| نیروی ارتعاش | 10 KN |
|---|---|
| کنترل کننده | ونزو |
| فرکانس | 5-3000 هرتز |
| شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| میز لغزنده | 600*600 میلی متر |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور Z |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| تست شوک | نیمه سینوسی، ذوزنقه ای، موج دندانه ای |