| میز لغزنده | 600*600 میلی متر |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| حالت لرزش | Sweep Random |
| لرزش | 3 محور |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
| اندازه جدول | سفارشی |
| حداکثر بار | 450 کیلوگرم |
| درخواست | باتری |
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| درخواست | LED، بسته، باتری |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| استفاده | آزمایش لرزش |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| میز لغزنده | 600*600 میلی متر |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور Z |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| تست شوک | نیمه سینوسی، ذوزنقه ای، موج دندانه ای |
| بعد داخلی | W900xH500xD600mm |
|---|---|
| بعد خارجی | W1400xH950xD1200mm |
| حجم | 270 لیتر |
| تست سالین | NSS ACSS |
| حجم اسپری | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /h |