| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | لوازم الکتریکی |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
|---|---|
| استاندارد تست | MIL-STD-810F |
| ویژگی | تست شوک سینوسی و تصادفی |
| نیروی ارتعاش | 30000 نیوتن |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| نیروی ارتعاش | 30000n |
|---|---|
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| برنامه | قطعات خودرو |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه جدول | 1000*1000mm |
| استاندارد تست | استاندارد EN 60068-2-6 |
|---|---|
| درخواست | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | AC380V |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| جهت ارتعاش | محور XYZ |
|---|---|
| موج ارتعاشی | سینوس تصادفی |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه جدول | 800*800 میلی متر |
| درخواست | قطعات الکترونیکی |
| سیستم کنترل | کنترل دیجیتال |
|---|---|
| سیستم خنک کننده | خنک کننده هوا |
| بعد، ابعاد، اندازه | 500 میلی متر × 500 میلی متر × 500 میلی متر |
| محدوده فرکانس | 10 هرتز - 2000 هرتز |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| زور | 10000N |
|---|---|
| دامنه فرکانس | 5 هرتز تا 3000 هرتز |
| جابجایی ضربه | 51 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| رتبه بندی تصادفی | 10000N |
|---|---|
| شتاب امتیازی | 1000 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| جدول ارتعاش | W800*D800mm |
| سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |