| sine force | 3000N~150000N |
|---|---|
| dimension | 730*550*650mm L*W*H or customized |
| table size | 300*300mm |
| application | Auto Parts |
| power | AC380V,3 phase 5 lines |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| برنامه | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| نام محصول | سیستم تست ارتعاش |
| پشتیبانی سفارشی | تولید کننده |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| پشتیبانی سفارشی | نصب شده |
|---|---|
| نام تجاری | ASLi |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 10000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | x ، y ، z سه محور |
| شتاب | 100 گرم |
| معیار آزمون | MIL STD 810G |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| استاندارد تست | روش MIL-STD-202 213 |
| لرزش | عمودی و افقی |
| اندازه جدول | 600x600 میلی متر |