| زور | 20000n |
|---|---|
| دامنه فرکانس | 3 هرتز تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| مستقیما | x، y، z |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 50000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 2700 هرتز |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | 3000 نیوتن |
|---|---|
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| محدوده فرکانس | 3-3500 هرتز |
| جابجایی | 40 میلی متر |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| استاندارد | mil-std 810G |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
| استفاده | دستگاه تست ارتعاش |
| نام محصول | قیمت دستگاه تست ارتعاش الکترومغناطیسی |
| محدوده فرکانس | 2 تا 2500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 180 کیلوگرم |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| کاربرد | ماتریلا، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانگی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| صنایع قابل اجرا | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |