| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Laboratory |
| frequency | 3~3500hz |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| برنامه | آزمایشگاه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| فرکانس | 5 هرتز ~ 3500 هرتز |
|---|---|
| شتاب | 100 گرم |
| جهت ارتعاش | محور X، Y، Z |
| برنامه | تلفن همراه و باتری لیتیوم یونی |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | سه محوری |
| شتاب | 100 گرم |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |
| جابجایی | سینوسی و جابجایی بزرگ تصادفی |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| زور | 60000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 250 کیلوگرم |