| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001:2008 |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| استاندارد را برآورده کند | Jis D1601 |
|---|---|
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| برنامه | قطعات خودرو |
| لرزش | عمودی و افقی |
| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 10000N |
|---|---|
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | لرزش رایگان سه جهت |
| سنسور شتاب | 1 کامپیوتر |
| کانال ورودی | 1 کانال |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |