| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| زور | 10000N |
|---|---|
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | لرزش رایگان سه جهت |
| سنسور شتاب | 1 کامپیوتر |
| کانال ورودی | 1 کانال |
| زور | 60000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 600 کیلوگرم |
| نیروی تصادفی | 3000kg.f |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| روش کنترل | کنترل آمپلی فایر دیجیتال |
| درخواست | LED، قطعات خودکار، باتری |
| اندازه میز ویبره | قابل سفارشی سازی است |
| نیروی شوک | 1200 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | تست ارتعاش افقی عمودی |
| استاندارد | استاندارد ISTA |
| برنامه | بسته بندی |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| درخواست | باتری |
| نیروی ارتعاش | 10 کیلو |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| اندازه سیم پیچ در حال حرکت | dia. دیا 240mm 240 میلی متر |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| منبع تغذیه | AC380V |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| نیروی سینو | 30000N |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 75 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 500 کیلوگرم |