| پشتیبانی سفارشی | تولید کننده |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| درخواست | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینوسی | 1000 نیوتن |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| پشتیبانی سفارشی | نصب شده |
|---|---|
| نام تجاری | ASLi |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| پشتیبانی سفارشی | تولید کننده |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| پشتیبانی سفارشی | تولید کننده |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| نیروی سینوسی | 3000N~150000N |
|---|---|
| ابعاد | 730*550*650mm L*W*H یا سفارشی |
| اندازه جدول | 300*300 میلی متر |
| درخواست | قطعات اتومبیل |
| قدرت | AC380V، 3 فاز 5 خط |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |