| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3000Hz |
| بار | 270 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | محور XYZ |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| زور | 30000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |