| نیروی سینوسی | 40 KN |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 85 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| نیروی سینوسی | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000HZ |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| زور | 30000n |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| سرعت | 1.8m/s |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| فرکانس | 3 ~ 2800 هرتز |
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| استاندارد | MIL STD 810G، MIL STD 810F |
| حداکثر جابه جایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| فرکانس | 3 ~ 2800 هرتز |
| زور | 10000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |