| vibration force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| displacement | 100 mm |
| speed | 1.8 m/s |
| max load | 500 kg |
| نیروی سینوسی | 3000N~150000N |
|---|---|
| ابعاد | 730*550*650mm L*W*H یا سفارشی |
| اندازه جدول | 300*300 میلی متر |
| درخواست | قطعات اتومبیل |
| قدرت | AC380V، 3 فاز 5 خط |
| نیروی سینوسی | 6KN |
|---|---|
| استاندارد | استاندارد JIS D1601 |
| نوع | الکترومغناطیسی |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| درخواست | LED، قطعات خودرو، بسته بندی |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 2800 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| درخواست | بسته بندی |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| نیروی لرزش | 30kN |
|---|---|
| کاربرد | باتری |
| تست استاندارد | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| تست | شوکه شدن |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | XYZ سه محور |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 2800 هرتز |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| استاندارد تست | ISTA 3A |
| زور | 3000N ~ 150000N |
|---|---|
| بعد | 730*550*650mm L*W*H یا سفارشی |
| اندازه جدول | 300*300 میلی متر |
| برنامه | قطعات خودرو |
| قدرت | AC380V ، 3 خط 5 فاز 5 |
| نیروی ارتعاش | 30 کیلو |
|---|---|
| فرکانس | 5 ~ 2800 هرتز |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| حداکثر بار | 500 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش افقی |
| درخواست | خودرو |
| استفاده | تست ارتعاش فرکانس بالا |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |