| نیروی تصادفی | 30 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| Max. حداکثر load بار | 450 کیلوگرم |
| فرکانس | 5 ~ 2800 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| درخواست | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینوسی | 1000 نیوتن |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| نیروی سینوسی | 3000N~150000N |
|---|---|
| ابعاد | 730*550*650mm L*W*H یا سفارشی |
| اندازه جدول | 300*300 میلی متر |
| درخواست | قطعات اتومبیل |
| قدرت | AC380V، 3 فاز 5 خط |
| زور | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| کاربرد | بسته بندی |
| موج ارتعاشی | سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| فرکانس | 2000 هرتز |
| جهت ارتعاش | افقی |
| سیم پیچ متحرک | دیا 30 میلی متر |
| برنامه | LED، قطعات خودرو، پکیج |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | سه محور X,Y,Z |
| شتاب | 100 گرم |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| موج ارتعاشی | سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| فرکانس | 2000 هرتز |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| سیم پیچ متحرک | دیا 30 میلی متر |
| درخواست | کارتن، بسته، محموله، چمدان |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
|---|---|
| جابجایی | 51 میلی متر |
| روش کنترل | کامپیوتر + سیستم کنترل |
| حالت ارتعاش | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
| برنامه | قطعات خودرو |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
|---|---|
| درخواست | باتری |
| استاندارد تست | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| آزمون | شوکه شدن |