| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| نیروی ارتعاش | 10000 نیوتن |
|---|---|
| درخواست | بسته بندی |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| استاندارد تست | ISTA |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2800 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | محور XYZ |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی و عمودی |
| حداکثر جابجایی | 51 میلی متر |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی و عمودی |
| حداکثر جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 5 هرتز ~ 3500 هرتز |
|---|---|
| استفاده | شبیه سازی تست ارتعاش |
| جهت ارتعاش | x y z |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
|---|---|
| فرکانس | 5-3500 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| استاندارد تست | MIL STD 810F |
| نیروی شوک | 1200 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | تست ارتعاش افقی عمودی |
| استاندارد | استاندارد ISTA |
| برنامه | بسته بندی |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| روش لرزش | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| کاربرد | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینو | 20000N |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر Speed سرعت | 2.0m / s |
| نیروی ارتعاش | 3000 نیوتن |
|---|---|
| درخواست | باتری |
| استاندارد | استاندارد UN38.3 |
| نوع | الکترومغناطیسی |
| جهت ارتعاش | سه محور X,Y,Z |