| sine force | 6000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| displacement | 25mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| application | Accelerated Vibration Testing |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| لرزش | ارتعاش عمودی |
| اندازه جدول | 600x600 میلی متر |
| تضمین | 12 ماه |
| فرکانس | 5-3000 هرتز |
| معیار آزمون | MIL-STD-810G |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| نیروی تکان دهنده | 20 کیلوگرم |
| مناسب برای | حداکثر بارگیری 300 کیلوگرم موارد آزمایشی |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| برنامه | باتری |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| زور | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| کاربرد | بسته بندی |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| برنامه | بسته بندی |
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| استاندارد تست | ista 2a |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | سه محور X,Y,Z |
| شتاب | 100 گرم |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| استاندارد | mil-std 810G |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
| استفاده | دستگاه تست ارتعاش |
| درخواست | محصولات الکترومکانیکی |
| محدوده فرکانس | 2 تا 2500 هرتز |