| استاندارد | mil-std 810G |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
| استفاده | دستگاه تست ارتعاش |
| درخواست | محصولات الکترومکانیکی |
| محدوده فرکانس | 2 تا 2500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | سه محور X,Y,Z |
| شتاب | 100 گرم |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| نیروی تکان دهنده | 1000 کیلوگرم (10000 نیوتن) |
|---|---|
| حداکثر بار | 270 کیلوگرم |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| محدوده فرکانس | 3 هرتز تا 2000 هرتز |
| درخواست | دفاع، هوافضا، قطعات خودرو، برد PCB، الکترونیک |
| وزن سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
|---|---|
| نیروی تکان دهنده | 1000 کیلوگرم (10000 نیوتن) |
| حداکثر بار | 270 کیلوگرم |
| حالت | سینوسی، تصادفی، شوک، رزونانس جستجو و ماندن |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| بار | 270 کیلوگرم |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000HZ |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |