| کاربرد | ماتریلا، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانگی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| صنایع قابل اجرا | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| نیروی سینوسی | 2000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| درخواست | باتری موتور سیکلت |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| نیروی تکان دهنده | 3KN |
| استاندارد | IEC 60095-7 |
| محدوده فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| زور | 10000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| فرکانس | 5 تا 2000 هرتز |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 3000 نیوتن |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |
| حداکثر جابه جایی | 25 میلی متر |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| لرزش | ارتعاش عمودی |
| اندازه جدول | 600x600 میلی متر |
| تضمین | 12 ماه |
| فرکانس | 5-3000 هرتز |