| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| روش لرزش | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| کاربرد | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینو | 20000N |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر Speed سرعت | 2.0m / s |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| درخواست | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینوسی | 1000 نیوتن |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| حداکثر بار | 270 کیلوگرم |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| نام محصول | لرزاننده الکترودینامیکی |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| درخواست | دفاع، هوافضا، قطعات خودرو، برد PCB، الکترونیک |
| نام محصول | لرزاننده الکترودینامیکی |
|---|---|
| درخواست | دفاع، هوافضا، قطعات خودرو، برد PCB، الکترونیک |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| محدوده فرکانس | 3 هرتز تا 2000 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| زور | 20000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 2500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |