| قدرت | الکترونیکی |
|---|---|
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| مواد بسته بندی | جعبه پلی چوبی |
| لرزش | 3 محور |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| درخواست | لوازم الکتریکی |
| نام دیگر | لرزشگیر |
| آزمون | سینوسی، تصادفی، شوک |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| موج ارتعاشی | سینوسی، تصادفی، شوک |
| کنترل کننده | ونزو-820 |
| درخواست | LED، قطعات خودرو |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| فرکانس | 3 ~ 2800 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| منطقه تست | 1000 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -40 ~ + 150 درجه |
| محدوده رطوبت | 20 تا 98 درصد |
| اسکیت باز | لرزشگیر |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| زور | 30000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |