| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| زور | 50000n |
|---|---|
| سرعت | 2.0m/s |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| فرکانس | 1 ~ 3500 هرتز |
| بار | 750 کیلوگرم |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
|---|---|
| فرکانس | 5-3500 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| استاندارد تست | ISO 16750-03، IEC 60068-2 |
| زور | 6000N |
|---|---|
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| منطقه تست | 1000 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -70 ~+150 درجه |
| محدوده رطوبت | 20 ~ 98 |
| قایقران | لرزش گیر |
| حالت ارتعاش | سینوسی ، تصادفی ، شوک |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| مارک | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | 10KN |
|---|---|
| جابجایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| حداکثر بار | 270 کیلوگرم |
| درخواست | بسته بندی |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |