| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
|---|---|
| استاندارد تست | MIL-STD-810F |
| ویژگی | تست شوک سینوسی و تصادفی |
| نیروی ارتعاش | 30000 نیوتن |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 3000N~150000N |
|---|---|
| ابعاد | 730*550*650mm L*W*H یا سفارشی |
| اندازه جدول | 300*300 میلی متر |
| درخواست | قطعات اتومبیل |
| قدرت | AC380V، 3 فاز 5 خط |
| نیروی سینوسی | 10KN |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 5 هرتز تا 3000 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| موج ارتعاشی | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + ارتعاش افقی |
| جهت ارتعاش | عمودی |
|---|---|
| شتاب | 100 گرم |
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| فرکانس | 5 هرتز ~ 3500 هرتز |
| استفاده | تست ارتعاش فرکانس بالا |
| استاندارد تست | UN38.3، IEC62133، JIS D 1601، MIL-STD-810G |
|---|---|
| برنامه | ماژول های باتری لیتیوم یونی |
| قدرت | الکترونیکی |
| جهت ارتعاش | سه محور X,Y,Z |
| لرزش | 3 محور |
| سیستم کنترل | کنترل دیجیتال |
|---|---|
| سیستم خنک کننده | خنک کننده هوا |
| بعد، ابعاد، اندازه | 500 میلی متر × 500 میلی متر × 500 میلی متر |
| محدوده فرکانس | 10 هرتز - 2000 هرتز |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| زور | 10000N |
|---|---|
| دامنه فرکانس | 5 هرتز تا 3000 هرتز |
| جابجایی ضربه | 51 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| sine force | 3000N~150000N |
|---|---|
| dimension | 730*550*650mm L*W*H or customized |
| table size | 300*300mm |
| application | Auto Parts |
| power | AC380V,3 phase 5 lines |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| نوع | فرکانس بالا |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | بسته بندی |
| price | affordable |