| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 75 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| بعد داخلی | W900xH500xD600mm |
|---|---|
| بعد خارجی | W1400xH950xD1200mm |
| حجم | 270 لیتر |
| تست سالین | NSS ACSS |
| حجم اسپری | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /h |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| استاندارد را برآورده کند | ISTA |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| استاندارد | mil-std 810G |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
| استفاده | دستگاه تست ارتعاش |
| درخواست | محصولات الکترومکانیکی |
| محدوده فرکانس | 2 تا 2500 هرتز |
| محدوده دما | RT+10°C~80°C(80°C~150°C اختیاری) |
|---|---|
| دقت دما | ± 0.5 ℃ |
| وضوح دما | 0.1 درجه سانتیگراد |
| یکنواختی دما | ± 2.5 ℃ |
| سرعت افزایش دما | 0.1 ~ 3.0 (°C/min) |
| زور | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| کاربرد | بسته بندی |