| زور | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| کاربرد | بسته بندی |
| منبع تغذیه | AC 220v / AC380 |
|---|---|
| فشار ساقه | 0.0kg/cm~2.0 kg/cm (+101.3Kpa) |
| محدوده دما | 100ºC~135ºC |
| فشار نسبی | نمایش مقادیر روی گیج فشار |
| فشار مطلق | 100 Kpa + مقادیر نمایش داده می شود |
| قدرت | 20 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ | 380 V |
| کلاس حفاظت | IP55 |
| سرعت گرمایشی | 3 درجه سانتیگراد در دقیقه |
| سرعت خنک کننده | 1 C/min |
| ابعاد داخلی | W400*H350*D350mm |
|---|---|
| حجم | 49 لیتر |
| محدوده دما | -65 تا 150 درجه سانتیگراد |
| زمان بازیابی دما | در عرض 5 دقیقه |
| زمان تبدیل | در 5S |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| نیروی سینوسی دارای رتبه | 3000 نیوتن |
| نیروی تصادفی رتبه بندی شده | 3000 نیوتن |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| برنامه | باتری |
| استاندارد تست | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| آزمون | شوکه شدن |