| زور | 30000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 3000N~150000N |
|---|---|
| ابعاد | 730*550*650mm L*W*H یا سفارشی |
| اندازه جدول | 300*300 میلی متر |
| درخواست | قطعات اتومبیل |
| قدرت | AC380V، 3 فاز 5 خط |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | سه جهت |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
|---|---|
| درخواست | باتری |
| استاندارد تست | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| آزمون | شوکه شدن |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3000Hz |
| بار | 270 کیلوگرم |
| نیروی لرزش | 30kN |
|---|---|
| کاربرد | باتری |
| تست استاندارد | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| تست | شوکه شدن |