| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| مدل | ES-10 |
|---|---|
| نیروی سینو | 10000N |
| فرکانس | 3-3000 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | 3000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | قطعات الکترونیکی |
| نام دیگر | میز لرزشگیر |
| آزمون | سینوسی، تصادفی، شوک |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| موج ارتعاشی | سینوسی، تصادفی، شوک |
| کنترل کننده | ونزو-820 |
| درخواست | LED، قطعات خودرو |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |