| نیروی ارتعاش | 10KN |
|---|---|
| جابجایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| حداکثر بار | 270 کیلوگرم |
| درخواست | بسته بندی |
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| درخواست | LED، بسته، باتری |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| استفاده | آزمایش لرزش |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| برنامه | باتری |
| استاندارد تست | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| آزمون | شوکه شدن |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | 10KN |
|---|---|
| کنترل کننده | ونزو |
| فرکانس | 5-3000 هرتز |
| شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |