| قدرت | الکترونیکی |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
| مواد بسته بندی | جعبه پلی چوبی |
| لرزش | 3 محور |
| سکو | 600*600 میلی متر |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی سینوسی | 3000N~150000N |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه | 730*550*650mm L*W*H یا سفارشی |
| اندازه جدول | 300*300 میلی متر |
| کاربرد | قطعات خودرو |
| قدرت | AC380V، 3 فاز 5 خط |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | سه جهت |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | تولید کننده |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| نیروی ارتعاش | 10KN |
|---|---|
| جابجایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| حداکثر بار | 270 کیلوگرم |
| درخواست | بسته بندی |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| درخواست | بسته بندی |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| استاندارد تست | ista 2a 3a |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |