| نیروی ارتعاش | 300 کیلوگرم |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| مواد میز | آلیاژ آلومینیوم |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| تست های ارتعاشی | سینوسی و تصادفی |
| زور | 2000N |
|---|---|
| جهت ویبراتون | ارتعاش افقی عمودی |
| درخواست | قطعات اتومبیل |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | 30000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | قطعات خودرو |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه جدول | 1000*1000 میلی متر |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | سه محوری |
| شتاب | 100 گرم |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |
| جابجایی | سینوسی و جابجایی بزرگ تصادفی |
| sine force | 3000N~150000N |
|---|---|
| dimension | 730*550*650mm L*W*H or customized |
| table size | 300*300mm |
| application | Auto Parts |
| power | AC380V,3 phase 5 lines |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
|---|---|
| استاندارد | UL 1642 |
| قدرت | AC380V، 3 فاز 5 خط |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| درخواست | باتری، قطعات خودرو |
| درخواست | آزمایشگاهی و صنعتی |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 20000 نیوتن |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| شتاب | 100 گرم |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| درخواست | باتری، قطعات خودرو |
| استاندارد تست | استاندارد MIL-STD |
| شتاب | 100 گرم |
| آزمون | سینوسی، تصادفی، شوک |