| نیروی شوک | 12000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | تست ارتعاش افقی عمودی |
| استاندارد | UN 38.3 IEC 62133 |
| درخواست | باتری |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| درخواست | باتری |
| جهت ارتعاش | عمودی یا افقی |
|---|---|
| موج ارتعاشی | سینوسی و تصادفی |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه جدول | 600*600 میلی متر |
| درخواست | LED، قطعات خودرو |
| نیروی ارتعاش | 3000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | قطعات الکترونیکی |
| نام دیگر | میز لرزشگیر |
| آزمون | سینوسی، تصادفی، شوک |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| نوع | فرکانس بالا |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | بسته بندی |
| price | affordable |
| نیروی سینوسی | 3000N~150000N |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه | 730*550*650mm L*W*H یا سفارشی |
| اندازه جدول | 300*300 میلی متر |
| کاربرد | قطعات خودرو |
| قدرت | AC380V، 3 فاز 5 خط |
| نیروی سینوسی | 30 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| استانداردهای تست | DO-160F MIL-STD-810 |
| اندازه جدول | 800*800 میلی متر |
| حداکثر جابه جایی | 100 میلی متر |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |
| standard | RTCA DO-160 |
|---|---|
| application | Automotive Parts |
| max. frequency | 2800hz |
| max.acceleration | 100g |
| displacement | 75mm |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
|---|---|
| فرکانس | 5-3500 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| استاندارد تست | ISO 16750-03، IEC 60068-2 |