| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Laboratory |
| frequency | 3~3500hz |
| درخواست | باتری اسید سرب اتومبیل |
|---|---|
| ولتاژ | AC380V |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| نیروی سینوسی | 60000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000HZ |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| کاربرد | ماتریلا، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانگی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| صنایع قابل اجرا | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| زور | 30000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| برنامه | باتری |
| فرکانس | 3 ~ 2500 هرتز |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| زور | 6000N |
|---|---|
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | 300 کیلوگرم |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| مواد میز | آلیاژ آلومینیوم |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| تست های ارتعاشی | سینوسی و تصادفی |